Wie is wie

Wie is wie

Bestuur    
Hemmie van Elk Voorzitter voorzitter@svdsz.nl
Marco van Dinteren Secretaris secretaris@svdsz.nl
Heidi Beumer Penningmeester penningmeester@svdsz.nl

Hessel Hartgring

Algemeen bestuurslid  

John van de Hurk

Algemeen bestuurslid  
     
Wedstrijdsecretariaat    
Laura van den Heuvel  Senioren 06-16706668 
wedstrijdsecretarisdsz@hotmail.com
Bestuur stichting
De Hoge Berg
Accomodatie

dehogeberg@svdsz.nl

Gerard de Best Voorzitter  
Peter van Wijchen Secretaris  
Ton Megens Penningmeester  
Antoon van Ooijen Beheer-onderhoud  
Chris Verhoeven Beheer-onderhoud  
Bestuursondersteuning    
Arnold de Keijzer Consul Bereikbaar via contactformulier
Jeugdcommissie DSZ   jeugdcommissie@svdsz.nl
Laura van Wichen    
John van Beek    
Werner Hol    
Wieke van Raay    
Marco van Dinteren    
Eric van Maanen    
Heidi Beumer    
Vertrouwenspersoon    
Louise Vonk KNVB 0343-499182
vcp@knvb.nl
Technische commissie   
Henk van Hees Contactpersoon h.van.hees29@gmail.com
Martien de Reuver Zaalvoetbaltoernooien
Daphne Verhoeven Contactpersoon toernooi@svdsz.nl
Oud papierploeg
Rini van Hees Contactpersoon r.van.hees@hetnet.nl
Activiteitencommissie
Bram Beumer Contactpersoon Activiteitencommissie@svdsz.nl
Ledenadministratie    
Laura van den Heuvel Contactpersoon wedstrijdsecretarisdsz@hotmail.com
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!