Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 1 01

Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 1 01

Datum Thuis Uit Uitslag
25-11-2021 Grol 5 (zon) Longa '30 4 (zon) 4 - 6
29-10-2021 FC Winterswijk 5 (zon) SV De Lutte 3 (zon) -
27-10-2021 BVC '12 2 (zon) Orion 6 (zon) 3 - 2
19-10-2021 Juliana '31 4 (zon)** OSC 3 (zon) 3 - 3
17-10-2021 SV Waalstad 3 (zon) Sv DSZ 2 (zon) 2 - 0
17-10-2021 Doetinchem 4 (zon) SC Meddo 2 (zon) 1 - 7
17-10-2021 Barbaros 2 (zon) DTC '07 2 (zon) 1 - 0
17-10-2021 Wijhe '92 3 (zon) SV Vaassen 2 (zon) 2 - 1
17-10-2021 Columbia 3 (zon) Sportclub Deventer 3 (zon) 8 - 0
17-10-2021 Grol 4 (zon) Bentelo 4 (zon) 4 - 3
17-10-2021 SV Nieuw Heeten 2 (zon) Rood Zwart 3 (zon) 0 - 2
17-10-2021 Turkse Kracht 2 (zon) Sc. Overwetering 4 (zon) 6 - 4
17-10-2021 Juventa '12 2 (zon) Bentelo 3 (zon) 1 - 4
17-10-2021 FC Ulu Spor 2 (zon) Columbia 4 (zon) 1 - 4
17-10-2021 OSC 2 (zon) SVHA 2 (zon)** 3 - 3
17-10-2021 Losser 4 (zon) Enter 3 (zon) 7 - 0
17-10-2021 LSV 2 (zon) Holten 4 (zon)** 3 - 3
17-10-2021 TVC '28 5 (zon) UD W. 3 (zon) 2 - 4
17-10-2021 AZC 3 (zon) Alexandria 2 (zon) 6 - 3
17-10-2021 Rietmolen 2 (zon) SC Enschede 2 (zon) 1 - 4
17-10-2021 SP Lochem 3 (zon) MEC 2 (zon) 6 - 4
17-10-2021 SV Zwolle 2 (zon) V en L 2 (zon) 0 - 1
17-10-2021 WVW 2 (zon) SC Millingen 3 (zon) 1 - 4
17-10-2021 Concordia-W 4 (zon) Longa '30 5 (zon) 1 - 6
17-10-2021 De Zweef 2 (zon) Almelo 2 (zon) 10 - 1
17-10-2021 Epe 3 (zon) Dalfsen 2 (zon) 0 - 3
17-10-2021 GVA 3 (zon) ONA '53 2 (zon) 4 - 0
17-10-2021 GWVV 2 (zon) Grol 7 (zon) 1 - 3
17-10-2021 Heino 5 (zon) Schalkhaar 6 (zon) 3 - 0
17-10-2021 MASV 6 (zon) Keijenburgse Boys 2 (zon) 3 - 1
17-10-2021 Sc Westervoort 3 (zon) Doetinchem 2 (zon) 4 - 3
17-10-2021 SCE 2 (zon) UHC 2 (zon) 3 - 4
17-10-2021 VDZ 4 (zon) Sprinkhanen 2 (zon) 2 - 4
17-10-2021 Veluwezoom 2 (zon) SC Bemmel 4 (zon) 5 - 4
17-10-2021 Victoria '28 3 (zon) VIOS B. 3 (zon) 2 - 4
17-10-2021 Voorst 2 (zon) VVOG 2 (zon) 6 - 0
17-10-2021 Vosseveld 2 (zon) DVV 4 (zon) 1 - 6
17-10-2021 Brakkenstein 5 (zon) DIOSA 2 (zon) 3 - 2
17-10-2021 ATC '65 2 (zon) MVV '29 4 (zon) 2 - 5
17-10-2021 Eldenia 5 (zon) Juliana '31 2 (zon) 2 - 0
17-10-2021 Rohda Raalte 4 (zon) SVBV 2 (zon) 4 - 1
14-10-2021 Achilles '12 3 (zon) Markelo 3 (zon) 1 - 0
12-10-2021 FC Bergh 4 (zon) MASV 3 (zon) 1 - 3
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
** Wint na strafschoppen
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!