Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
29 jan 10:00 Sv DSZ JO8-1 Beuningse Boys JO8-4
29 jan 11:00 DTS Ede JO10-1JM Sv DSZ JO10-1
29 jan 11:00 Sv DSZ JO9-1JM RODA '28 JO9-1JM
29 jan 11:45 Beuningse Boys JO13-3 Sv DSZ JO13-1
29 jan 12:15 Beuningse Boys MO15-1 Sv DSZ MO15-1
30 jan 10:15 Sv DSZ 4 (zon) Niftrik 6 (zon)
30 jan 10:30 Niftrik 2 (zon) Sv DSZ 2 (zon)
30 jan 10:30 SVO FC Maas en Waal VR1 (zon) vv Ewijk VR1 (zon)
30 jan 11:00 AAC-Olympia 3 (zon) ST: DSZ/Leones 3 (zon)
5 feb 8:30 Uchta JO9-1 Sv DSZ JO9-1JM
5 feb 10:00 Sv DSZ JO8-1 Beuningse Boys JO8-6
5 feb 10:15 Quick 1888 JO13-4 Sv DSZ JO13-1
5 feb 10:15 Lienden JO10-1 Sv DSZ JO10-1
5 feb 13:00 Sv DSZ MO15-1 OSC MO15-1
6 feb 10:15 Sv DSZ 4 (zon) SVHA 3 (zon)
6 feb 10:30 Sv DSZ 2 (zon) Woezik 5 (zon)
6 feb 10:30 WVW 3 (zon) ST: DSZ/Leones 3 (zon)
6 feb 11:00 SCP VR1 (zon) SVO FC Maas en Waal VR1 (zon)
12 feb 8:30 SCP JO8-2 Sv DSZ JO8-1
12 feb 10:00 BVC '12 MO15-1 Sv DSZ MO15-1
12 feb 11:00 Sv DSZ JO10-1 Kesteren JO10-1
12 feb 11:00 Sv DSZ JO9-1JM ST: Victoria'25/SCD'33 JO9-1
12 feb 13:00 Sv DSZ JO13-1 Beuningse Boys JO13-4
13 feb 10:00 ST: DSZ/Leones 3 (zon) vv Ewijk 5 (zon)
13 feb 10:30 SVO FC Maas en Waal VR1 (zon) Beuningse Boys VR3 (zon)
13 feb 10:45 AVIOS/DBV 4 (zon) Sv DSZ 4 (zon)
13 feb 11:00 Aquila 2 (zon) Sv DSZ 2 (zon)
13 feb 14:00 Sv DSZ 1 (zon) SCE 1 (zon)
5 mrt 9:00 Excelsior Z. JO10-1 Sv DSZ JO10-1
5 mrt 10:00 vv Ewijk JO9-2 Sv DSZ JO9-1JM
5 mrt 10:00 Sv DSZ JO8-1 SCE JO8-2
5 mrt 10:15 De Treffers JO13-4JM Sv DSZ JO13-1
5 mrt 13:00 Sv DSZ MO15-1 Woezik MO15-1
6 mrt 10:15 Sv DSZ 4 (zon) UHC 6 (zon)
6 mrt 10:30 Sv DSZ 2 (zon) vv Ewijk 3 (zon)
6 mrt 11:00 ONA '53 2 (zon) ST: DSZ/Leones 3 (zon)
6 mrt 12:00 ST: AAC-Olympia/Victoria'25 VR2 (zon) SVO FC Maas en Waal VR1 (zon)
6 mrt 14:00 Aquila 1 (zon) Sv DSZ 1 (zon)
12 mrt 11:00 Sv DSZ JO10-1 Beuningse Boys JO10-4
12 mrt 11:00 Sv DSZ JO9-1JM AAC-Olympia JO9-1
12 mrt 11:00 AVIOS/DBV JO8-2 Sv DSZ JO8-1
12 mrt 13:00 Sv DSZ JO13-1 AWC JO13-4JM
12 mrt 13:00 vv Ewijk MO15-1 Sv DSZ MO15-1
13 mrt 10:30 SVO FC Maas en Waal VR1 (zon) Alverna VR2 (zon)
13 mrt 11:00 Aquila 3 (zon) Sv DSZ 4 (zon)
13 mrt 14:00 Sv DSZ 1 (zon) SC Millingen 1 (zon)
19 mrt 8:30 Trekvogels JO13-3 Sv DSZ JO13-1
19 mrt 13:00 Sv DSZ MO15-1 Orion MO15-2
20 mrt 10:00 ST: DSZ/Leones 3 (zon) AAC-Olympia 3 (zon)
20 mrt 10:30 Sv DSZ 2 (zon) Niftrik 2 (zon)
20 mrt 12:00 Niftrik 6 (zon) Sv DSZ 4 (zon)
20 mrt 12:00 vv Ewijk VR1 (zon) SVO FC Maas en Waal VR1 (zon)
20 mrt 14:15 OSC 1 (zon) Sv DSZ 1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!